Co je Nová šichta?

Program pro odcházející zaměstnance OKD, který nabízí pomocnou ruku
při hledání nového profesního uplatnění.

Aktuality

Změna provozní doby v lokalitě Staříč od září 2017

31.8.2017

STAŘÍČ – Nová šichta (NŠ) změnila provozní dobu svého Poradenského centra v lokalitě Staříč v Závodě Útlum – Jih. Od září zde nabídne služby pouze ve středy vždy mezi 6. až 14 hodinou. Konzultantky programu pomáhajícího zaměstnancům odcházejícím z OKD hledat nové uplatnění na trhu práce sídlí nově v kanceláři číslo 117 v prvním patře.

„Situace v Nové šichtě byla v průběhu prázdnin klidná, „kromě nových registrací jsme se zaměřili hlavně na aktualizaci stavu současných klientů,“ informovala manažerka NŠ Markéta Klopcová. „Převažují dobré zprávy, velká část bývalých zaměstnanců si již novou práci našla, nebo čeká na výsledky pracovních pohovorů. Další absolvují rekvalifikační kurzy, či jsou v pracovní neschopnosti a s procesem hledání práce jsou teprve na začátku. Postupně však všechny vybízíme, aby o sobě dali vědět a všem, kteří mají zájem, rádi pomůžeme,“doplnila.

Telefonické spojení na konzultantky NŠ je na číslech 725 756 827, 558 492 323, 558 492 280. V lokalitě Staříč bude za paní Věru Procházkovou poskytovat od září služby paní Lucie Citnarová.

 

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.